skip to Main Content

E-parduotuvės su DevStudio.lt


Internetinių parduotuvių kūrimas ir atnaujinimas

Modernios, kokybiškos, saugios ir nesudėtingai valdomos e-parduotuvės be jokių mėnesinių mokesčių.


Naujų funkcijų diegimas

Turite interneto parduotuvę, veikiančią OpenCart TVS pagrindu? Galime atnaujinti jos dizainą, programinę įrangą, ar suprogramuoti naujus įrankius.


SEO ir programinio kodo optimizavimas

Tam, kad jūsų e-parduotuvę būtų lengva rasti interneto paieškose, ji turi sparčiai veikti, ir turėti visus reikalingus aprašus, kuriuos tikrina Google ir kiti paieškos varikliai. Galime padėti tai sutvarkyti.


Produktyvumo optimizavimas

E-parduotuvės administravimas užima daug laiko. Bet visada galima rasti būdų, kaip kasdienes užduotis atlikti bent keletą kartų greičiau. Kuriame įrankius, kurie padeda maksimaliai išnaudoti darbo laiką.


Statistinės informacijos integravimas

Integruojame įrankius, kurie leidžia stebėti svetainės lankytojų srautą, konversijas, produktų paieškas tiesiai iš svetainės administracinės panelės.


E-parduotuvių pritaikymas mobiliems įrenginiams

Daugiau nei pusė potencialių klientų šiuo metu naršo internete naudodami išmanųjį telefoną, todėl jūsų e-parduotuvė privalo būti optimizuota mobiliems įrenginiams. DevStudio tuo pasirūpins.


Naujienlaiškių ir socialinių tinklų integravimas

Integruojame visus būtinus įrankius, kad galėtumėte greitai ir patogiai informuoti klientus apie naujienas ir naujus produktus socialiniais tinklais.


Prekių pristatymo modulių integravimas

Integruojame populiariausius (Omniva, LP Express) ir nestandartinius prekių pristatymo modulius.


Apmokėjimo modulių integravimas

Integruojame populiariausius (Paysera, Opay, Paypal ir kt.) apmokėjimo modulius.


Konsultacijos ir apmokymai

Neįsivaizduojate kaip turėtų atrodyti jūsų nauja e-parduotuvė? Parinksime tinkamą dizainą, sudėsime reikiamus įrankius ir suderinę su jumis padarysime viską nuo A iki Z. Apmokysime naudotis.

E-parduotuvės kuriamos OpenCart atviro kodo e-komercijos platformos pagrindu. Ši platforma saugi, turi neribotas plėtimo galimybes, tačiau yra nesudėtinga naudoti net ir mažai įgudusiam e-parduotuvės valdytojui.

Susisiekite su mumis

DevStudio Kaunas

+370-630-12722

info@devstudio.lt

Top